V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Technické prohlídky manipulační techniky

Provádíme technické prohlídky a plynové revize všech značek a typů manipulační techniky. Náš školený tým techniků má k dispozici nejmodernější technologie a měřicí přístroje. Především pak decelerometrické zařízení na měření přesnosti brzdného účinku a dynamometr, který měří sílu v tahu, tudíž reálnou nosnost vozíku. Vše napomáhá bezchybné revizi a určení závad vysokozdvižných vozíků a ostatní techniky. Dále provádíme kontrolu veškerých zařízení, která jsou součástí vozíků, včetně měření stavu nosných vidlic a řetězů.

Technická kontrola manipulační techniky

Bezpečnost při práci s manipulační technikou

Manipulační technika je, více než kterákoliv jiná, v přímém kontaktu s člověkem. Vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky se pohybují přímo po pracovištích a halách, kde se v případě selhání stávají potencionálním nebezpečím. Ať jde o selhání brzd, únik hydraulického oleje nebo špatnou reakci řízení.

Vždy je třeba dodržovat všechna bezpečnostní pravidla. Tak jako řidič vozíku musí obnovovat své řidičské oprávnění, musí i vozík procházet technickou prohlídkou a v případě LPG pohonu i plynovou revizí.

Za případný úraz či nehodu je dle zákona zodpovědný provozovatel technického zařízení a proto je třeba k problematice přistupovat zodpovědně. Vždy trvejte na profesionalitě a co možná nejdůkladnější technické prohlídce Vaší manipulační techniky. Zajistíte si tak klid a zároveň zaručíte bezpečí vašim zaměstnancům.

Měření brzdného účinku Decelerometrem Měření nosných řetězů

Proč využít služby pro technické prohlídky manipulační techniky od EUROliftCZ?

  • Kompletní technické prohlídky
  • Plynové revize
  • Nejnovější diagnostická zařízení - decelerometr, pedometr, dynamometr, atp.
  • Individuální přístup k zákazníkovi
  • Důsledná snaha o minimalizaci nákladů zákazníka
  • Zkušenost a tradice

EUROliftCZ zajišťuje kompletní technické prohlídky a plynové revize u všech druhů a značek manipulační techniky a tak vám nabízí kompletní sortiment služeb potřebných pro bezpečný provoz vašich vozíků. Kontaktujte nás v případě zájmu nebo zjištění dalších informací.

Chcete se dozvědět více o provádění technických prohlídek?

(klikněte na následující obrázek)

Technické prohlídky vysokozdvižných vozíkůTechnické prohlídky vysokozdvižných vozíků