V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

pramac

Společnost Pramac je dynamická, rychle rostoucí výrobní a obchodní společnost založená v roce 1966.   V současnosti se jedná o největšího výrobce paletových vozíků v Evropě, který dodává paletové vozíky pro většinu evropských značek.

Pramac  ve čtyřech závodech ve čtyřech zemích-Itálie (sídlo firmy Casole d´Elsa), Francie, Španělsko a Čína se zabývá výrobou :

  • Manipulační techniky
  • Průmyslových dieselových agregátů od 6 kVA do 2500 kVA
  • Mobilních elektrocentrál od 1 do 12 kVA
  • Fotovoltaických modulů
  • Svářecích agregátů

 

Společnost má obchodní zastoupení v 19 ti zemích světa. Skupina Pramac (LIFTER) – manipulační technika vyvíjí, vyrábí a prodává kompletní sortiment produktů pro transport a manipulaci s materiálem.

 

Jsou to: manuální paletové vozíky a váhy, ručně vedené elektrické nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, čelní benzinové, dieselové, LPG a elektrické vozíky a zakládací vozíky – retraky.

 

Paletové vozíky značky PRAMAC patří mezi špičku na evropském trhu.

 

SERVIS manipulační techniky PRAMAC

 

Společnost EUROLIFT CZ s.r.o.je autorizovaným dealerem a servisním střediskem veškeré manipulační techniky PRAMAC. Provádíme záruční i pozáruční servis, máme speciálně vyškolené pracovníky, kteří zajišťují rychlý a kvalitní servis po celém území ČR. V rámci smluvního vztahu garantujeme našim zákazníkům servisní zásah do 6-ti hodin od nahlášení závady a to včetně sobot, nedělí a svátků. Jsme vybaveni potřebným diagnostickým zařízením, pomocí kterého jsem schopni nejen rychle zjistit závadu, ale zároveň vozík nastavit přesně podle potřeb Vašeho provozu.