V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Nissan

V roce 2012 jsme zahájili úspěšnou spolupráci s firmou Nissan Forklift Co, která již půl století vyrábí vysokozdvižné vozíky a zásobuje široké světové trhy vysoce odolnou a moderní manipulační technikou.

Jakožto dceřiná společnost společnosti Nissan motor Co Ltd využívá Nissan Forklift její zázemí, spalovací motory, moderní elektronické systémy. Jedním z nejdůležitějších faktorů, na které je kladen důraz, je  bezpečnost a pohodlí řidičů a vysoká produktivita, které jí  pomáhají udržet se mezi předními světovými výrobci vysokozdvižných vozíků.

Uživatelé manipulační techniky Nissan Forklift mohou těžit z mnoha dalších konceptů, které udělali z vozíků Nissan skutečně globální značku - hlavně jejich kvalita, vysoká užitná hodnota a nepřetržitá zákaznická podpora.

 

Nabízíme čelní vysokozdvižné vozíky s plynovýmelektrickým i dieselovým pohonem.

Výrobní závody Nissan Forklifts Co, Ltd jsou strategicky rozmístěny v Evropě, Japonsku a USA, což umožňuje maximálně pružně reagovat na veškeré požadavky z různých trhů. Manipulační technika Nissan forklift je navrhována na základě výsledků rozsáhlého průzkumu, který sleduje zejména výkon, životnost, bezpečnost, snadnou obsluhu, informace o dopadech na životní prostředí a reaguje na připomínky své široké zákaznické základny. Tento pečlivý důraz na detaily umožňuje navrhovat manipulační techniku Nissan Forklift na nejvyšší technické úrovni a kvalitě.