V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Nilfisk Alto

Nilfisk

  

Nilfisk Alto , dříve proslulá značka WAP, dnes dánská firma s globální působností – to je profesionální čistící a úklidová technika nejlepších vlastností a nejvyšší kvality. Potřeba neustálého snižování nákladů na čištění je celosvětová a je tažnou myšlenkou vývoje všech nových produktů firmy Nilfisk Alto. Nasloucháním našim zákazníkům a snahou porozumět jejich potřebám, usilujeme o výrobu takových produktů, které v sobě zahrnují ty nejlepší technologie, aby práce s nimi byla rychlejší, efektivnější, výkonnější a spolehlivější než kdykoli dříve. Společně s kvalitním prodejním a servisním zázemím firmy EUROliftCZ tím nejen snižujeme náklady na čištění, ale rovněž dodáváme hodnotu zákazníkově „věci“.

Proč právě Nilfisk Alto?

  • Rychlé čištění: Zkrácení doby čištění a úspora peněz s tím správným strojem.
  • Odolnost a spolehlivost: Stroje jsou navrženy tak, aby splňovaly náročné požadavky na kvalitu a opakované použití 100%
  • Ergonomie. Vysoká úroveň pohodlí při pracize zaměřením na snížení zátěže obsluhy
  • Jednoduchost. Snadné použití, srozumitelnost,  snadná údržba a opravy zajišťují vyšší efektivitu a bezpečnost.
  • Lepší obslužné vlastnosti. Využití pokročilé technologie pro optimální výkon, snížení nákladů na údržbu a servis a zkrácení doby oprav.
  • Péče o životní prostředí. Zodpovědný přístup k zajištění co nejmenšího negativního dopadu na životní prostředí.
  • Zhodnocení peněz. Zkušenosti získané zpětnou vazbou od zákazníků nám umožnily navrhnout vždy ten správný stroj za odpovídající cenu.

 

Vyškolený a zkušený prodejní a servisní tým firmy EUROliftCZ vám nabídne maximum výrobního portfolia produktů Nilfisk Alto včetně předvedení výrobků,  odborného poradenství, záručního a pozáručního servisu.

Nilfisk-Alto zřídilo  středisko a prodejnu pro své zákazníky v Hradci Králové Bratří Štefanů 902, kde prostřednictvím svého dealera firmy EUROliftCZ nabízí ýprodej veškerého sortimentu, poradenství, předvedení výrobků na místě, náhradní díly a chemické čistící prostředky.

SERVIS čistící a úklidové techniky NILFISK

Provádíme záruční i pozáruční servis všech vysokotlakých čistících strojů, vysavačů, mycích podlahových strojů, zametacích strojů a parních čističů. Máme speciálně vyškolené pracovníky, kteří zajišťují rychlý a kvalitní servis po celém území ČR. V rámci smluvního vztahu garantujeme našim zákazníkůmservisní zásah do 24-ti hodin od nahlášení závady a to včetně sobot, nedělí a svátků.