V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Magaziner

Firma Magaziner byla založena jako dceřiná společnost firmy Röhrs v roce 1920. Od roku 1975 vyvíjí a vyrábí regálové zakladače s třístranným zakládáním pro úzké uličky. Díky mnohaletým zkušenostem a používáním nejnovějších technologií, může Magaziner zajistit pro každého zákazníka a každou aplikaci ten správný stroj bez kompromisů. Se 60ti zaměstnanci dosahuje dnes firma Magaziner  obratu 60 mil. EUR a vyrobí cca 250 strojů ročně.

Všechny vozíky Magaziner je možné provozovat s induktivním nebo kolejnicovým vedením. Vozíky jsou ve standardu vybaveny speciálním systémem umožňujícím automatickou optimalizaci rychlosti, akceleraci a brzdění v závislosti na výšce zdvihu.

 

Propracovaný inteligentní střídavý AC pohon spolu s rekuperací energie je velmi úsporný a zvyšuje tak podstatně kapacitu použité baterie. Regálové zakládací vozíky Magaziner jsou nepostradatelnými pomocníky ve skladovém systému úzkých uliček a jsou také ideálním řešením pro nové instalace. Stroje se vyrábí v 7 mi modelech  v systému „MAN UP“ pro všechna použití a aplikace. RFID technologie snadno ovládá složité  procesy správného skladování. Magaziner tuto technologii již mnohokrát realizoval.

Rádi pro Vás zpracujeme konkrétní řešení manipulace se zbožím či materiálem právě pro Váš sklad. V případě zájmu o nezávaznou nabídku či další informace

SERVIS regálových zakladačů

provádíme záruční i pozáruční servis všech regálových zakladačů značky Magaziner. Máme speciálně vyškolené pracovníky, kteří zajišťují rychlý a kvalitní servis po celém území ČR. V rámci smluvního vztahu garantujeme našim zákazníkům servisní zásah do 6-ti hodin od nahlášení závady a to včetně sobot, nedělí a svátků.