V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

EP EQUIPMENT

Společnost byla založena v roce 1993, dnes patří k renomovaným výrobcům v oblasti logistických řešení a zaujímá vedoucí postavení na čínském trhu s manipulační technikou.

SPOLEČNOST ZÍSKALA OCENĚNÍ "RED DOT" ZA DESIGN A JE DRŽITELEM BEZMÁLA 200 DESIGNOVÝCH A UŽITNÝCH PATENTŮ.

EP EQUIPMENT představuje vysoce inovativní produkty manipulační techniky, které vyhovují potřebám našich zákazníků. Této společnosti se dlouhodobě daří zachovávat rovnováhu mezi skutečnou potřebou zákazníka a atraktivní cenovou hladinou. Díky tomu se tato značka těší vysoké oblibě rovněž na trzích v Japonsku, Thajsku, Evropě a Spojených státech.

V našem sortimentu najdete širokou škálu produktů EP, které splňují individuální potřeby každého zákazníka od příležitostného použití až po vícesměnné provozy - od vysokozdvižných čelních vozíků přes paletové vozíky a zvedací stoly po různé tahače a speciální stroje.

Cílem společnosti EP, na který zaměřuje své inovativní projekty, je co nejmenší spotřeba energií a omezování emisí. Výrobky EP jsou kvalitní, úsporné a výkonné. společnost neustále investuje do automatizace a robotizace výrobního procesu. Každý výrobek je pečlivě kontrolován a testován jak z hlediska kvality, tak bezpečnosti.