V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Combilift

Combilift

  

COMBILIFT je největší výrobce čtyřcestných vozíků na světě. Společnost byla založena v roce 1998 a sídlí v Irském městě Monaghan.

 

Za dobu své působnosti na trhu bylo vyrobeno více jak 13.000 tisíc vozíků. Vzhledem k rozsáhlému způsobu využití, kvalitním výrobkům a silným servisním zázemím je COMBILIFT uznávanou a oblíbenou značkou manipulačních vozíků na celém světě.  

 

Potřebujete manipulovat s dlouhým materiálem na malém prostoru? Ideálním řešením jsou čtyřcestné vozíky COMBILIFT.

  

Čtyřcestné vozíky Combilift jsou koncipované zejmén a pro řešení problémů v manipulaci s dlouhými břemeny. Jsou vhodné k používání ve vnitřních i venkovních prostorách na středně těžkých terénech, operovat můžou až v dvoumetrových uličkách. Plně synchronizovaný čtyřsměrový řídicí systém poskytuje výbornou manévrovatelnost, a to především díky automatickému natáčení všech 3 kol.

 

Tyto vozíky jsou dostupné v nosnostech od 2.500 kg do 25.000 kg. Vedle různých možností zdvihu (duplex a triplex, volný zdvih) a délky platformy může být  čtyřcestný vozík COMBILIFT vybaven spoustou přídavných zařízení jako:

  • hydraulické roztahování vidlí,
  • zařízení se 4 vidlicemi pro dlouhá ohebná břemena,
  • teleskopické nebo sklápěcí vidlice
  • zvedací ramena pro přepravu rolí, válů atp,
  • a mnoho dalších.

 

Pro práci ve velmi úzkých uličkách je možné vybavit čtyřcestný vozík COMBILIFT vodícími rolnami, které vozík vedou po instalovaných nízkých mantinelech, případně využít speciální typ vozíku s kabinou pro stojícího řidiče. Úspora pracovního prostoru ve skladu nabízí ekonomicky skutečně efektivní skladová řešení a maximální využití skladových prostorů a investic.

 

Čtyřcestné vozíky Combilift používají např. firmy Dektrade, Škoda Auto, Juta, Albion, Kopos Kolín, Less, Vekra, RI Okna, Ferona a dalších cca. 80 firem v ČR.

 


 

Servis vozíků značky COMBILIFT

 

Od 1.1.2011 provádíme na vozících Combilift záruční i pozáruční servis.