V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Bazarová technika

V našem bazaru naleznete širokou škálu použité manipulační techniky pro vaše potřeby. Nabízíme plně funkční vysokozdvižné vozíky, čelní vozíky, ručně vedené vozíky a boční vozíky. Každý z těchto typů vozíků má své vlastnosti a výhody, které vám pomohou ulehčit práci a zvýšit produktivitu s nižší pořizovací cenou (investicí).


Vysokozdvižné vozíky bazar:

Bazarové vysokozdvižné vozíky jsou ideální pro manipulaci s nákladem ve výšce. Díky svému zdvihacímu mechanismu a výškově nastavitelným vidlicím můžete snadno a bezpečně přesouvat náklad do větších výšek.


Čelní vozíky bazar:

Bazarové čelní vozíky jsou nejrozšířenějším typem manipulační techniky. Jsou vhodné pro přepravu paletizovaného zboží a mají vynikající manévrovací schopnosti, aby se snadno pohybovaly v uzavřených prostorách.


Ručně vedené vozíky bazar:

Bazarové ručně vedené vozíky jsou ideální pro menší prostory a pro přesun nákladu na kratší vzdálenosti. Vozíky jsou také kompaktní a snadno se skladují, což je ideální pro malé sklady nebo pro manipulaci v obchodech.


Boční vozíky bazar:

Bazarové boční vozíky jsou vybaveny speciálním mechanismem, který jim umožňuje manipulovat s nákladem ze strany. Tento typ vozíků je vhodný pro manipulaci s dlouhými a těžkými náklady, které by jinak bylo obtížné přemístit.


Tabulka  Seznam 

položek: 11

Tabulka  Seznam 

položek: 11