V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč
Nakupovat dle

Currently Shopping by

 1. Pohon: Odstranit tuto položku Naftový

Nákupní volby

Cena
 1. 252000 Kč
  455000 Kč
Výrobce
 1. Still (1)
 2. Linde (1)
Max. nosnost
 1. Do 3000 Kg (2)
Pohon
 1. Elektrický (8)
 2. Naftový (2)
 3. Plynový (12)
Max. zdvih
 1. do 3,5 m (1)
 2. do 4 m (1)

Bazarová technika

V našem bazaru naleznete širokou škálu použité manipulační techniky pro vaše potřeby. Nabízíme plně funkční vysokozdvižné vozíky, čelní vozíky, ručně vedené vozíky a boční vozíky. Každý z těchto typů vozíků má své vlastnosti a výhody, které vám pomohou ulehčit práci a zvýšit produktivitu s nižší pořizovací cenou (investicí).


Vysokozdvižné vozíky bazar:

Bazarové vysokozdvižné vozíky jsou ideální pro manipulaci s nákladem ve výšce. Díky svému zdvihacímu mechanismu a výškově nastavitelným vidlicím můžete snadno a bezpečně přesouvat náklad do větších výšek.


Čelní vozíky bazar:

Bazarové čelní vozíky jsou nejrozšířenějším typem manipulační techniky. Jsou vhodné pro přepravu paletizovaného zboží a mají vynikající manévrovací schopnosti, aby se snadno pohybovaly v uzavřených prostorách.


Ručně vedené vozíky bazar:

Bazarové ručně vedené vozíky jsou ideální pro menší prostory a pro přesun nákladu na kratší vzdálenosti. Vozíky jsou také kompaktní a snadno se skladují, což je ideální pro malé sklady nebo pro manipulaci v obchodech.


Boční vozíky bazar:

Bazarové boční vozíky jsou vybaveny speciálním mechanismem, který jim umožňuje manipulovat s nákladem ze strany. Tento typ vozíků je vhodný pro manipulaci s dlouhými a těžkými náklady, které by jinak bylo obtížné přemístit.


Tabulka  Seznam 

položek: 2

Tabulka  Seznam 

položek: 2