V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Zametací stroj Viper PS 480

Více pohledů

Zametací stroj Viper PS 480

PS 480 je první ruční zametací stroj od společnosti Viper, který je snadno použitelný a nabízí vysoce efektivní řešení čištění, dostupný za bezkonkurenční cenu.Dostupnost: Na dotaz

8 889 Kč bez DPH 10 756 Kč s DPH

Detaily

Kompaktní a nákladově efektivní model s dobrou kvalitou, o které je znám Viper. Stroj je konstruován na stabilním rámu a náklady se otáčejí pomocí řemenového pohonu nebo pomocí jednoduchého systému pohonu dvou kol. Požadavek na údržbu je velmi nízký, protože stroj nemá motor, baterii ani napájecí kabel.

Uživatel se plně zaměřuje na čištění a zametač má vysokou kapacitu s 38litrovým kontejnerem. Model Viper se při čištění vnitřních i venkovních ploch posouvá dopředu a zametač snadno sbírá papír, listy, kapsle, zátky a víčka cigaret a dokonce zachycuje malé šrouby a nehty apod.

Ruční zametač je jednoduše navržen a velmi spolehlivý. To váží jen málo a je snadné manévrovat. PS480 má pracovní šířku 72 cm a rychle a efektivně čistí obchody, čerpací stanice, parkoviště, školy, kancelářské budovy, menší továrny, sklady, autobusové a vlakové stanice, farmy a farmy, trasy a mnoho dalších typů oblastí.

  • S jeho kompaktním designem je Viper PS480 ideální, kde je prostor řídký a v těsných prostorech.
  • Mechanický design zametače je téměř bezúdržbový - bez motoru, baterie nebo napájecího kabelu.
  • Primární výživu můžete upravit otočením rukojeti. Je poháněn systémem pohonu dvou kol, a když je zametač vytáhnut zpět, otáčení se zastaví.
  • Primární strava je nahrazena uvolněním tří šroubů na každé straně.
  • Boční náklady jsou poháněny pásovým pohonem. Pro utažení popruhu vyjměte desku, našroubujte dva šroubky destičky a podle potřeby upravte popruh.
  • Boční potraviny vyměňte uvolněním tří šroubů. Kontejner o objemu 38 litrů je velmi lehký a snadno se vyprázdní pomocí rukojeti.

Další informace

DostupnostNa dotaz
Pracovní šířka700 mm
Velikost kartáče480 mm
Šířka stírací lišty mm
Teoretický plošný výkon2800 m2 / hod
Zdroj pohonumanuální
Pracovní rychlost km/h
Hmotnost20,5 kg
Rozměry dxšxv (mm)1320x850x1000 mm
Délka přívodního kabelu m
Rychlost kartáče ot / min
Příkon motoru kartáčeNe
Výkon sacího motoruNe