V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Elektrický vysokozdvižný ručně vedený vozík EUROliftCZ ES16WA L

Více pohledů

Vysokozdvižný ručně vedený vozík EUROliftCZ ES16WA L

Tento ručně vedený vysokozdvižný vozík je určený pro manipulaci s břemeny o hmotnosti do 1600 kg.Tento vozík je vybaven Lithiovou baterií a integrovaným nabíječem.


Vozík je vybaven nejmodernější AC technologií ZAPI, která zaručuje pohodlné ovládání, vysokou kvalitu a nízké provozní náklady. Zdvih je 3000 mm, stavební výška 2030 mm. Vozík se nabízí s výškami zdvihu 2500, 2700, 3000 mm duplex nebo v triplexu s volným zdvihem 4000,4500 do max. zdvihu 5000 mm.


U vyšších zdvihů je nová oj s proporcionálním ventilem umožňující plynulý zdvih a spouštění vidlic.


Dostupnost: Na dotaz

219 900 Kč bez DPH 266 079 Kč s DPH

Detaily

Tento ručně vedený vysokozdvižný vozík je určený pro vertikální a horizontální manipulaci s břemeny o hmotnosti do 1600 kg na rovném a zpevněném povrchu. Vozík je vybaven nejmodernější AC technologií, která zaručuje pohodlné ovládání, vysokou kvalitu a nízké provozní náklady.

Tento vozík je vybaven Lithiovou baterií a vestavěným nabíječem. Výhodou této baterie je, že se může kdykoliv nabíjet a vozík lze tedy použít do vícesměnného provozu.

Baterie má 4500 nabíjecích cyklů a plně nabita je za cca 2 hodiny.

Konstrukce a výkon

 1. Inovovaný AC systém nabízí rychlou odezvu na ovládání, přesné řízení, vynikající výkon a delší životnost baterie. Díky silnému hnacímu AC motoru je vozík schopen udržet vysoký výkon i při 8% stoupavosti s plným zatížením.
 2. Snížené těžiště vozíku + maximální vzdálenost mezi pomocnými koly a hnacím kolem zvyšuje stabilitu vozíku na maximální úroveň => zvýšení stability na nerovnostech a podlahových spárách, aniž by docházelo ke kymácení vozíku.
 3. Hydraulický agregát světové třídy s nízkou úrovní šumu, minimem vibrací a s vynikající těsností, automaticky nastavuje rychlost poklesu naloženého nebo prázdného vozíku a zajišťuje příjemně „hladké“ zvedání.
 4. Nejnovější střídavý regulátor s vysokou spolehlivostí, s rekuperací při brzdění, a nastavitelnými polohami zajišťuje nejlepší výkon v různých režimech jízdy.
 5. Zvedací stožár s vysokou přesností - díky kvalitním bočním vnitřním kladkám je zajištěno plynulé zvedání.

Vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky EUROliftCZ

Ergonomie

 1. Nová ergonomická ovládací hlava oje zajišťuje plynulé a snadné ovládání všech operací. Všechny operace zvedání a jízdy jsou snadno dosažitelné stisknutím tlačítka vypínače na rukojeti.
 2. Nový design oje je vyvinut pro maximální komfort obsluhy a ovládání zvedacích úkonů.
 3. Rukojeť oje s dlouhým ramenem umožňuje velmi lehké ovládání směru jízdy.
 4. Mikropojezd - při poloze oje ve svislé poloze, což přijde vhod ve stísněných a uzavřených prostorech.

Bezpečnost

 1. Koncový spínač, namontovaný v horní části zvedacího zařízení zastaví hydromotor při maximální výšce zdvihu, sníží tak zbytečnou námahu na zvedací zařízení a na jeho komponenty, a zároveň prodlužuje výdrž baterie.
 2. Vozík se přepne do režimu nízké rychlosti automaticky při zvedání vyšší než 0,5 m, tím se podstatně zvyšuje bezpečnost práce pro obsluhu a okolí.

Servis a údržba

 1. Systém SideWay umožňuje snadnou výměnu baterie z boku.


Více o manipulační technice značky EUROliftCZ se dozvíte zde.


Další informace

DostupnostNa dotaz
NosnostDo 1800 Kg
PohonElektrický
Nosnost (kg)1600
Pojezdelektrický
Zdvihelektrický
Zdvih3000 mm
Stojící obsluhaBez plošinky
Délka vidlic1150
Stavební výška (mm)1970 mm
Hmotnost1070 kg
Šířka přes vidlice550 mm
Kola ve vidlicíchsingl - polyuretan
Akumulátor3*24V/205Ah Lithiový
AquafillANO - volitelné příslušenství
Nabíječexterní 24V/100A
Šířka vozíku800 mm
Šířka pracovní uličky (AST)2440 mm
Ostatní výbavaNe