V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Vysavač Viper LSU 255

Více pohledů

Vysavač Viper LSU 255

je profesionální dvoumotorový mokro-suchý vysavač, nerezová nádrž o objemu 55 litrů je velmi odolná. Vysavač je kvalitní a uživatelsky jednoduchý, odolný s optimálním sacím výkonem. Vhodný zejména pro vysávání vody a běžného prachu.

Dostupnost: Na dotaz

10 999 Kč bez DPH 13 309 Kč s DPH

Detaily

Viper LSU 255 je profesionální dvoumotorový mokro-suchý vysavač, nerezová nádrž o objemu 55 litrů je velmi odolná. Vysavač je kvalitní a uživatelsky jednoduchý, odolný s optimálním sacím výkonem. Vhodný zejména pro vysávání vody a běžného prachu.

Využití pro řemeslníky, úklidové firmy, školy, atp. Provoz vysavače lze bez filtračních sáčků. Kovová nádoba je odolná mechanickému poškození a vyšším teplotám odsávaných nečistot. Možno dodat na vyžádání i s plastovou nádobou, která je vysoce odolná chemikáliím a díky své průhlednosti vidíte například objem odsáté tekutiny či odpadu. Má vypouštěcí hadici díky které můžete odpadní nádobu snadno vyprázdnit bez oddělání motorové části. Kvalitní podvozek s velkými zadními koly a rotujícími předními koly zajišťuje snadnou ovladatelnost. Vysavač je standardně vybaven bohatým příslušenstvím

Další informace

DostupnostNa dotaz
Objem odpadní nádoby50 L
Délka kabelu8 M
Fáze1 fáze
Příkon (W)2000 W
Podtlak ( MBAR / KPA )Ne
Provozní hlučnost DB (A)78
Hmotnost (Kg)24,5
Průtok vzduchu (l/min)3115