V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Vysavač Easy 36V Max červený

Více pohledů

Vysavač Easy 36VMax s příslušenstvím - červený

Ruční a podlahový bateriový vysavač. Dobíjecí Li-Ion baterie s kapacitou 1950 mAh, napětí 36 V, 3 úrovně výkonu, doba chodu až 80 min. Sací výkon 170 W. Dobíjecí základna a rozšířené příslušenství v ceně. Barva vysavače: červená.

Dostupnost: Na dotaz

5 784 Kč bez DPH 6 999 Kč s DPH

Detaily

Bateriový vysavač Easy 36VMax s rozšířeným příslušenstvím, červený

Vysavač EASY 36VMax je tyčový vysavač se sklopnou rukojetí, osvětlenou podlahovou kartáčovou hubicí a vyjímatelným ručním vysavačem. Je vhodný pro pohotové vysávání menších ploch v průběhu dne. Je vybaven Li-Ion baterií, 3 stupňovou regulací výkonu sání, osvětlenou podlahovou hubicí. Disponuje rozšířeným příslušenstvím k ručnímu vysavači. Vhodný i do domácnosti se zvířecími mazlíčky.

- pro vysávání suchých nečistot - rotační kartáčovací hlava (Pro odstraňování vlasů, chlupů a vláken je ve výbavě prořezávací žiletka. Po sejmutí krytu z hlavy vysavače, přeřízneme namotané nečistoty a po zapnutí vysavače je vysajeme do nádoby.) - bezsáčkový - bezšňůrový - permanentní omyvatelný filtr - rozšířené příslušenství (kombinovaná hubice s kartáčkem, hubice na čalounění, nastavitelná ohebná hubice) - čelní LED osvětlení do tmavých prostor - samostatně stojící v klidovém režimu - maximální doba při použití ručního vysavače v režimu nejnižší úrovně až 80 minut

Dobíjecí Li-Ion baterie je (na rozdíl od NiMH baterií) tvarovatelná dle velikosti zařízení. Je lehká a vhodná i pro náročná zařízení. Netrpí "vybíjecí únavou", takže dodává stejné množství energie i těsně před vybitím. Mezi jejich nevýhody patří postupná ztráta kapacity. Li-Ion baterie bychom nikdy neměli vybíjet zcela do nuly, jinak ztrácejí kapacitu rychleji.

Obsah balení

vysavač, dobíjecí základna, kombinovaná hubice s kartáčkem, hubice na čalounění, nastavitelná hubice ohebná, odstraňovač omotaných nečistot z rotační kartáčovací hlavy

Další informace

DostupnostNa dotaz
Baterie typli-ion
Baterie napětí36 V
Doba nabíjení4 hodiny
Objem nádoby na nečistoty0,6 l
Provozní dobamin. 40 max 80 minut