V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Použitý vysokozdvižný vozík plynový LINDE H16T-03

Více pohledů

Použitý vysokozdvižný vozík plynový LINDE H16T-03

Jedná se o plynový vozík o nosnosti 1600 kg se zdvihem 3000 mm, který je vybaven  SE koly, bočním posuvem, duplexovou zvedací věží a  hydrostatem.

Detaily

Jedná se o plynový vozík o nosnosti 1600 kg se zdvihem 3000 mm, který je vybaven  SE koly, bočním posuvem, duplexovou zvedací věží a hydrostatem.

Tento použitý vysokozdvižný plynový vozík o nosnosti 1600 kg, je ve velmi dobrém stavu   a je vybaven bočním posuvem, elastickými koly, zvedacím zařízením se zdvihem 3000 mm, hydrostatickým pohonem.

 

 

 

  Manipulační technika LINDE  

Funkční princip hydrostatického pohonu Linde: Sešlápnutím pojezdových pedálů (jízda v před a vzad) se mění poloha kluzné naklápěcí desky a usměrní se tak průtok oleje, který je potřebný k pohonu pojezdových hydromotorů. Podle úhlu vychýlení kluzné desky  hydrostatického čerpadla vozík zrychluje či zpomaluje, jede vpřed či vzad. Dva pojezdové hydromotory, které jsou integrovány do hnací nápravy, přenášejí rotační pohyb přes hřídel přímo na hnací kola a zajišťují tak precizní a absolutně jemný pojezd.

 

Díky této technologii není takovýto vysokozdvižný vozík vybaven nožní brzdou - vozík zpomaluje ihned po ubrání plynového pedálu. 

 

Tato technologije je vhodná zejména tam, kde je zapotřebí velmi citlivá manipulace se zbožím či materiálem a není vhodná pro neustálou zátěž způsobenou přepravou na veké vzdálenosti.

 


 

 

Více o manipulační technice značky LINDE.  

 

 


 

 

Potřebujete vozík jiných parametrů ?

 


Další informace

Dostupnostnedefinováno
Max. zdvihDo 3 m
VýrobceLINDE
TypH16T-03
Evidenční číslo98
PohonPlynový
Rok výroby2001
Stav motohodin7400
Nosnost (kg)1600
Maximální zdvih (mm)3000
Stavební výška (mm)2050
Volný zdvihAno
Boční posuvAno
Typ kolSuperelastická
Stav vzorku (%)100%
Rozvaděč3-sekční rozvaděč
Ostatní výbavahydrostatická převodovka, vidlice 1200 mm
Celkový stav****