V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Použitý vysokozdvižný vozík plynový CATERPILLAR GP 18N

Použitý vysokozdvižný vozík plynový CATERPILLAR GP 18N

Jedná se o plynový vozík o nosnosti 1650 kg se zdvihem 3295 mm, který je vybaven polokabinou, SE koly, bočním posuvem, duplexovou zvedací věží s volným zdvihem.

Detaily

Jedná se o plynový vozík o nosnosti 1650 kg se zdvihem 3295 mm, který je vybaven polokabinou, SE koly, bočním posuvem, duplexovou zvedací věží s volným zdvihem.

 

Tento použitý vysokozdvižný plynový vozík je ve vynikajícím technickém stavu. Jedná se o zánovní vozík, který má najetou pouze 467 mth (viz foto) a je připraven k okamžitému použití. Je vybaven bočním posuvem CASCADE, superelastickými koly s 90% vzorkem. Dále je vozík osazen polokabinou (čelní + střešní část), kompletním osvětlením, třísekčním rozvaděčem, polohovatelnou odpruženou sedačkou s bezpečnostním pásem, přehlednou palubní deskou a signalizací pro jízdu vzad.

 

Díky duplexové zvedací věži s volným zdvihem vozík disponuje malou stavební výškou a to 2120 mm a je vozík vhodný i pro provozy s nízkými stropy, pro nakládání do kamionů apod.  

 

Manipulační technika Caterpillar

 

Vozíky CATERPILAR řady N se vyznačují nízkými provozními náklady a vysokými provozními výkony. Tento model je osazen velmi výkonným motorem - 41 kW a i přesto produkuje minimální množství emisí.

 

Polokabina, kterou je tento vozík vybaven se skládá z čelní a stropní části. Je tvořena tak, aby byl maximalizován výhled z vozíku, který i přes třetí zvedací válec uprostřed zvedačky (pro volný zdvih) je více než příkladný. Je tak maximalizována produktivita vozíku a zároveň i bezpečnost provozu. Jak je výše uvedeno, tak je tento vozík vybaven kompletním osvětlením - vpředu pracovní světla + směrová světla, vzadu obrysová a směrová světla + "zpátečka". Pro bezpečnou jízdu vzad je vozík vybaven akustickým signálem.

 

V zadní části vozíku je plynová láhev, která je umístěna na odklopném držáku - pro možnost pohodlného odklopení kapoty motoru.

 

Vzhledem k motohodinám, který má tento vozík najeto se jedná o téměř nový vozík. Vozík má platnou jak technickou prohlídku, tak i plynovou revizi a to s hodnocením "A" (bez závad). Vozík je připraven k okamžitému nasazení do provozu a zákazník od něho může očekávat maximální pracovní nasazení bez nutnosti velkých provozních investic.

    


 

Další informace

Max. zdvihDo 3 m
VýrobceCATERPILLAR
TypGP 18N
Evidenční číslo61
PohonPlynový
Rok výroby2009
Stav motohodin497
Nosnost (kg)1650
Maximální zdvih (mm)2950
Stavební výška (mm)2120
Volný zdvihAno
Boční posuvAno
Typ kolSuperelastická
Stav vzorku (%)90
Rozvaděč3-sekční rozvaděč
Ostatní výbavačástečná kabina - přední část se stěračem + střešní část, polohovatelná odpružená sedačka, odklopný držák plynové láhve, kompletní osvětlení, zpětná zrcátka, signalizace pro jízdu vzad
Celkový stav***** !
  • Captcha image
    Obnovit