V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Použitý vysokozdvižný vozík dieselový LINDE H30D

Více pohledů

Použitý vysokozdvižný vozík dieselový LINDE H30D

Jedná se o dieselový vozík o nosnosti 3000 kg se zdvihem 3100 mm, kabinou a topením, SE koly, bočním posuvem, duplexovou zvedací věží s volným zdvihem, hydrostatem a výfukem vyvedeným nahoru. 

Detaily

Jedná se o dieselový vozík o nosnosti 3000 kg se zdvihem 3100 mm, který je vybaven kabinou, SE koly, bočním posuvem, duplexovou zvedací věží s volným zdvihem, hydrostatem a výfukem vyvedeným nahoru. 

Tento použitý vysokozdvižný dieselový vozík o nosnosti 3500 kg, je v dobrém stavu   a je vybaven bočním posuvem, elastickými koly se 70% vzorkem, zvedacím zařízením se zdvihem 3100 mm, hydrostatickým pohonem a výfukem nahoru. 

 

 

 

  Manipulační technika LINDE  

Funkční princip hydrostatického pohonu Linde: Sešlápnutím pojezdových pedálů (jízda v před a vzad) se mění poloha kluzné naklápěcí desky a usměrní se tak průtok oleje, který je potřebný k pohonu pojezdových hydromotorů. Podle úhlu vychýlení kluzné desky  hydrostatického čerpadla vozík zrychluje či zpomaluje, jede vpřed či vzad. Dva pojezdové hydromotory, které jsou integrovány do hnací nápravy, přenášejí rotační pohyb přes hřídel přímo na hnací kola a zajišťují tak precizní a absolutně jemný pojezd.

 

Díky této technologii není takovýto vysokozdvižný vozík vybaven nožní brzdou - vozík zpomaluje ihned po ubrání plynového pedálu. 

 

Tato technologije je vhodná zejména tam, kde je zapotřebí velmi citlivá manipulace se zbožím či materiálem a není vhodná pro neustálou zátěž způsobenou přepravou na veké vzdálenosti.

 


 

 

Více o manipulační technice značky LINDE.  

 

 


 

 

Potřebujete vozík jiných parametrů ?

 


Další informace

Dostupnostnedefinováno
Max. zdvihdo 3,5 m
VýrobceLINDE
TypH30D
Evidenční číslonedefinováno
PohonNaftový
Rok výroby1988
Stav motohodin27725
Nosnost (kg)3000
Maximální zdvih (mm)3100
Stavební výška (mm)2250
Volný zdvihAno
Boční posuvAno
Typ kolSuperelastická
Stav vzorku (%)nedefinováno
Rozvaděč3-sekční rozvaděč
Ostatní výbavahydrostatická převodovka, výfuk vyvedený vzhůru,vidlice 1200 mm,kabina, topení
Celkový stav***