V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Vysokozdvižný ruční vozík s manuálním zdvihem EUROliftCZ EMS 500-1600

Více pohledů

Vysokozdvižný ruční vozík s manuálním zdvihem EUROliftCZ MSE 500-1600

Tento ruční vysokozdvižný vozík  s manuálním zdvihem je určený pro manipulaci s břemeny o hmotnosti do 500 kg. Zdvihová pumpa je na nožní a zároveň ruční  ovládání. Zvedací stožár simplex.  Vozík má maximální zdvih 1600 mm. Průjezdná výška je 2010 mm.

Detaily

Tento ruční vysokozdvižný vozík je určený pro vertikální a horizontální manipulaci s břemeny o hmotnosti do 500 kg na rovném a zpevněném povrchu. Z zdvih do výšky 1600 mm lze provést rukou i nohou. 

 

 

  

 

Konstrukce a výkon

Vozík je vybavený ruční a nožní pumpou. Hydraulický rozdělovač má plynulou regulaci spouštění pro jemné a bezpečné manipulace se zbožím. Dále je k dispozici protipádový ventil a pojistný ventil k ochraně proti přetížení. Pojezdové a řídící kolo je vybaveno parkovací brzdou. 

  

Vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky EUROliftCZ

 

 

 

 

 

 

Vozík:  Splňuje podmínky Nařízení vlády č. 170/97 ve smyslu zákona ČR č. 22/97 Sb. a bylo vydáno příslušné Prohlášení o shodě bude odpovědným pracovníkem prodávajícího předán v provozu kupujícího včetně zaškolení obsluhy. Součástí dodávky je návod k používání v českém jazyce.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Více o manipulační technice značky EUROliftCZ. 

 

 

 

 

 


 

 

Další informace

DostupnostNa dotaz
PohonManuální
Nosnost (kg)500
Pojezdmanuální
Zdvihmanuální
Zdvih1600 mm
Stojící obsluhaBez plošinky
Délka vidlic1150
Stavební výška (mm)Ne
Hmotnost160
Šířka přes vidlice560
Kola ve vidlicíchtandem -nylon 80x50
Akumulátor V/ Ah
Aquafillne
Nabíječ V/ A, externí
Šířka vozíkuNe
Šířka pracovní uličky (AST)Ne
Ostatní výbavaergonomická oj z tvrzeného polymeru, která nestudí, ochrana proti přetížení, ochrana proti samovolnému pádu vidlic, parkovací brzda na pojezdovém řídícím kole, hydraulická nožní i ruční pumpa , hydraulika s plynulou regulací spouštění . Řídící kola 150x80 Nylon.