V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Vysokozdvižný ručně vedený vozík EUROliftCZ ES12WA

Více pohledů

Vysokozdvižný ručně vedený vozík EUROliftCZ ES12WA

Tento ručně vedený vysokozdvižný vozík je určený pro manipulaci s břemeny o hmotnosti do 1200 kg. Vozík je vybaven nejmodernější AC technologií ZAPI, která zaručuje pohodlné ovládání, vysokou kvalitu a nízké provozní náklady. Zdvih je 3000 mm, stavební výška 1980 mm. Vozík se nabízí s výškami zdvihu 1600, 2700 mm do max. zdvihu 3900 mm. Nabízíme také v nosnosti 1000 kg s baterií 160 Ah.


Vynikající poměr cena / užitná hodnota !

Detaily

Tento ručně vedený vysokozdvižný vozík je určený pro vertikální a horizontální manipulaci s břemeny o hmotnosti do 1200 kg na rovném a zpevněném povrchu. Vozík je vybaven nejmodernější AC technologií, která zaručuje pohodlné ovládání, vysokou kvalitu a nízké provozní náklady.

 

Konstrukce a výkon

 1. Inovovaný AC systém nabízí rychlou odezvu na ovládání, přesné řízení, vynikající výkon a delší životnost baterie. Díky silnému hnacímu AC motoru je vozík schopen udržet vysoký výkon i při 8% stoupavosti s plným zatížením.
 2. Snížené těžiště vozíku + maximální vzdálenost mezi pomocnými koly a hnacím kolem zvyšuje stabilitu vozíku na maximální úroveň => zvýšení stability na nerovnostech a podlahových spárách, aniž by docházelo ke kymácení vozíku.
 3. Hydraulický agregát světové třídy s nízkou úrovní šumu, minimem vibrací a s vynikající těsností, automaticky nastavuje rychlost poklesu naloženého nebo prázdného vozíku a zajišťuje příjemně „hladké“ zvedání.
 4. Nejnovější střídavý regulátor s vysokou spolehlivostí, s rekuperací při brzdění, a nastavitelnými polohami  zajišťuje nejlepší výkon v různých režimech jízdy.
 5. Zvedací stožár s vysokou přesností - díky kvalitním bočním vnitřním kladkám je zajištěno plynulé zvedání.

 

 

Vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky EUROliftCZ

 

 

 

 

Ergonomie

 1. Nová ergonomická ovládací hlava oje zajišťuje plynulé a snadné ovládání všech operací. Všechny operace zvedání a jízdy jsou snadno dosažitelné stisknutím tlačítka vypínače na rukojeti.
 2. Nový design oje je vyvinut pro maximální komfort obsluhy a ovládání zvedacích úkonů.
 3. Rukojeť oje s dlouhým ramenem  umožňuje velmi lehké ovládání směru jízdy.
 4. Mikropojezd -  při poloze oje ve svislé poloze, což přijde vhod ve stísněných a uzavřených prostorech.

 

 Bezpečnost

 1. Koncový spínač, namontovaný v horní části zvedacího zařízení zastaví hydromotor při maximální výšce zdvihu, sníží tak zbytečnou námahu na zvedací zařízení a na jeho komponenty,  a zároveň prodlužuje výdrž baterie.
 2. Vozík se přepne do režimu nízké rychlosti automaticky při zvedání vyšší než 0,5 m, tím se podstatně zvyšuje bezpečnost práce pro obsluhu a okolí.

 

 

Servis a údržba

 1. Systém SideWay  umožňuje snadnou výměnu baterie z boku.

 


  

Více o manipulační technice značky EUROliftCZ se dozvíte zde.

 


Další informace

Dostupnostnedefinováno
PohonElektrický
Nosnost (kg)1200
Pojezdelektrický
Zdvihelektrický
Zdvih3000 mm
Stojící obsluhaBez plošinky
Délka vidlic1150
Hmotnost1050
Šířka přes vidlice550
Kola ve vidlicíchsingl - polyuretan
AquafillANO - volitelné příslušenství
Nabíječ24V/30A, externí
Šířka vozíku800 mm
Šířka pracovní uličky (AST)2303
Ostatní výbavaNe