V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Vysokozdvižný ručně vedený vozík EUROliftCZ ES12WA

Více pohledů

Vysokozdvižný ručně vedený vozík EUROliftCZ ES12WA

Tento ručně vedený vysokozdvižný vozík je určený pro manipulaci s břemeny o hmotnosti do 1200 kg. Vozík je vybaven nejmodernější AC technologií ZAPI, která zaručuje pohodlné ovládání, vysokou kvalitu a nízké provozní náklady. Zdvih je 3000 mm, stavební výška 1980 mm. Vozík se nabízí s výškami zdvihu 1600, 2700 mm do max. zdvihu 3900 mm. Nabízíme také v nosnosti 1000 kg s baterií 160 Ah.


Vynikající poměr cena / užitná hodnota !

Detaily

Tento ručně vedený vysokozdvižný vozík je určený pro vertikální a horizontální manipulaci s břemeny o hmotnosti do 1200 kg na rovném a zpevněném povrchu. Vozík je vybaven nejmodernější AC technologií, která zaručuje pohodlné ovládání, vysokou kvalitu a nízké provozní náklady.

 

Konstrukce a výkon

 1. Inovovaný AC systém nabízí rychlou odezvu na ovládání, přesné řízení, vynikající výkon a delší životnost baterie. Díky silnému hnacímu AC motoru je vozík schopen udržet vysoký výkon i při 8% stoupavosti s plným zatížením.
 2. Snížené těžiště vozíku + maximální vzdálenost mezi pomocnými koly a hnacím kolem zvyšuje stabilitu vozíku na maximální úroveň => zvýšení stability na nerovnostech a podlahových spárách, aniž by docházelo ke kymácení vozíku.
 3. Hydraulický agregát světové třídy s nízkou úrovní šumu, minimem vibrací a s vynikající těsností, automaticky nastavuje rychlost poklesu naloženého nebo prázdného vozíku a zajišťuje příjemně „hladké“ zvedání.
 4. Nejnovější střídavý regulátor s vysokou spolehlivostí, s rekuperací při brzdění, a nastavitelnými polohami  zajišťuje nejlepší výkon v různých režimech jízdy.
 5. Zvedací stožár s vysokou přesností - díky kvalitním bočním vnitřním kladkám je zajištěno plynulé zvedání.

 

 

Vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky EUROliftCZ

 

 

 

 

Ergonomie

 1. Nová ergonomická ovládací hlava oje zajišťuje plynulé a snadné ovládání všech operací. Všechny operace zvedání a jízdy jsou snadno dosažitelné stisknutím tlačítka vypínače na rukojeti.
 2. Nový design oje je vyvinut pro maximální komfort obsluhy a ovládání zvedacích úkonů.
 3. Rukojeť oje s dlouhým ramenem  umožňuje velmi lehké ovládání směru jízdy.
 4. Mikropojezd -  při poloze oje ve svislé poloze, což přijde vhod ve stísněných a uzavřených prostorech.

 

 Bezpečnost

 1. Koncový spínač, namontovaný v horní části zvedacího zařízení zastaví hydromotor při maximální výšce zdvihu, sníží tak zbytečnou námahu na zvedací zařízení a na jeho komponenty,  a zároveň prodlužuje výdrž baterie.
 2. Vozík se přepne do režimu nízké rychlosti automaticky při zvedání vyšší než 0,5 m, tím se podstatně zvyšuje bezpečnost práce pro obsluhu a okolí.

 

 

Servis a údržba

 1. Systém SideWay  umožňuje snadnou výměnu baterie z boku.

 


  

Více o manipulační technice značky EUROliftCZ se dozvíte zde.

 


Další informace

Pohon Elektrický
Nosnost (kg) 1200
Pojezd elektrický
Zdvih elektrický
Zdvih 3000 mm
Stojící obsluha Bez plošinky
Délka vidlic 1150
Hmotnost 1050
Šířka přes vidlice 550
Kola ve vidlicích singl - polyuretan
Aquafill ANO - volitelné příslušenství
Nabíječ 24V/30A, externí
Šířka vozíku 800 mm
Šířka pracovní uličky (AST) 2303
Ostatní výbava Ne
 • Captcha image
  Obnovit