V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Vysokozdvižný ručně vedený vozík EUROliftCZ ES10WA

Více pohledů

Vysokozdvižný ručně vedený vozík EUROliftCZ ES10WA

Tento ručně vedený vysokozdvižný vozík je určený pro manipulaci s břemeny o hmotnosti do 1000 kg. Vozík je vybaven moderní AC technologií, která zaručuje pohodlné ovládání, vysokou kvalitu a nízké provozní náklady. Základní zdvih 3300  mm, stavební výška 2110 mm. Vozík se nabízí s výškami zdvihu od 2700 do 4200 mm.

Detaily

Tento ručně vedený vysokozdvižný vozík je určený pro vertikální a horizontální manipulaci s břemeny o hmotnosti do 1000 kg na rovném a zpevněném povrchu. Vozík je vybaven moderní AC technologií, která nabízí rychlou odezvu na ovládání, přesné řízení, vynikající výkon, delší životnost baterie.

 

Konstrukce a výkon

  • Inovovaný AC systém nabízí rychlou odezvu na ovládání, přesné řízení, vynikající výkon, delší životnost baterie.
  • Nejnovější střídavý regulátor s vysokou spolehlivostí, s rekuperací při brzdění a nastavitelnými polohami  zajišťuje nejlepší výkon v různých režimech jízdy.
  • Nový design oje je vyvinut pro maximální komfort obsluhy a ovládání zvedacích úkonů.
  • Rukojeť oje s dlouhým ramenem  umožňuje velmi lehké ovládání směru jízdy.
  • Mikropojezd je povolen  při poloze oje ve svislé poloze, což přijde vhod ve stísněných a uzavřených prostorech.
  • Snížené těžiště vozíku + maximální vzdálenost mezi pomocnými koly a hnacím kolem zvyšuje stabilitu vozíku na maximální úroveň => zvýšení stability na nerovnostech a podlahových spárách, aniž by docházelo ke kymácení vozíku.
  • Hydraulický agregát světové třídy s nízkou úrovní šumu, minimem vibrací a s vynikající těsností, automaticky nastavuje rychlost poklesu naloženého nebo prázdného vozíku a zajišťuje příjemně „hladké“ zvedání.
  • Zvedací stožár s vysokou přesností - díky kvalitním bočním vnitřním kladkám je zajištěno plynulé zvedání.
  • Koncový spínač, namontovaný v horní části zvedacího zařízení zastaví hydromotor při maximální výšce zdvihu, sníží tak zbytečnou námahu na zvedací zařízení a na jeho komponenty,  a zároveň prodlužuje výdrž baterie.

   

   

   

  Vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky EUROliftCZ

   

   

   

   

    

   

  Ergonomie

   • Nová ergonomická ovládací hlava oje zajišťuje plynulé a snadné ovládání všech operací. Všechny operace zvedání a jízdy jsou snadno dosažitelné stisknutím tlačítka vypínače na rukojeti.

    

   Bezpečnost

   1. Protipádový pojistný ventil je namontován pod zvedací válec, a spolehlivě brání zvedacímu stožáru sjet rychle dolů  pokud, dojde k poškození přívodu oleje.
   2. Automatické brzdění(elektromagnetická brzda) při opuštění oje zabraňuje  nekontrolovanému  pohybu vozíku při nakládání a vykládání.
   3. Brzdový systém s protiproudem spolehlivě zastaví vozík i v problémových (krizových) situacích.
   4. Total stop umístěný na pravé straně spolehlivě vypne elektrický systém vozíku.
   5. Koncový spínač, namontovaný v horní části zvedacího zařízení zastaví hydromotor při maximální výšce zdvihu, sníží tak zbytečnou námahu na zvedací zařízení a na jeho komponenty,  a zároveň prodlužuje výdrž baterie.
   6. Možná jízda s ojí ve svislé poloze v případě nedostatku místa
   7. Vozík se přepne do režimu nízké rychlosti automaticky při zvedání vyšší než 0,5 m, tím se podstatně zvyšuje bezpečnost práce pro obsluhu a okolí.

    

    

   Servis a údržba

   1. Velmi snadný vstup přes horní  kryt umožňuje snadný přístup do všech hlavních a klíčových komponentů, což snižuje provozní čas a provozní náklady při prováděných  servisních prací.
   2. Vertikální motor zaručuje pohodlí  při kontrole a údržbě motorů a brzd, poskytuje mnohem lepší podmínky pro údržbu a servis než horizontální motor.
   3. DC Drive motor, stejnosměrný s vysokou spolehlivostí a výkonem, výrazně snižuje čas na údržbu a práci.
   4. Mikrospínače jsou velmi snadno vyměnitelné.
   5. Počítadlo motohodin a BDI (indikátor vybití baterie) umožnit provozovateli včas a správně dobíjet baterie a provádět předepsané údržby
   6. Systém SideWay  umožňuje snadnou výměnu baterie z boku.

    

    

    

    

    

    

   Vozík:  Splňuje podmínky Nařízení vlády č. 170/97 ve smyslu zákona ČR č. 22/97 Sb. a bylo vydáno příslušné Prohlášení o shodě bude odpovědným pracovníkem prodávajícího předán v provozu kupujícího včetně zaškolení obsluhy. Součástí dodávky je návod k používání v českém jazyce.

    

    

    

    


    

    

   Více o manipulační technice značky EUROliftCZ se dozvíte zde.

    

    

    

    


   Další informace

   Dostupnostnedefinováno
   PohonElektrický
   Nosnost (kg)1000
   Pojezdelektrický
   Zdvihelektrický
   Zdvih3300 mm
   Stojící obsluhaBez plošinky
   Délka vidlic1150
   HmotnostNe
   Šířka přes vidlice550
   Kola ve vidlicíchsingl - polyuretan
   AquafillANO - volitelné příslušenství
   Nabíječ24V/30A, externí
   Šířka vozíku800 mm
   Šířka pracovní uličky (AST)2180
   Ostatní výbavaNe