V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Robotický vysavač iRobot Roomba i7+ (black 7558)

Více pohledů

Robotický vysavač iRobot Roomba i7+ (black 7558)

Roomba série i disponuje sadou průlomových technologií, které posouvají hranice automatického úklidu domácnosti zas o kousek dál. Je vybavena unikátním systémem navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint, dokáže uklidit jakkoliv velké prostory a je vybavena geniální funkcí automatického vysypávání sběrného koše, díky kterému můžete zapomenout na úklid až na několik týdnů. Přelomovým milníkem značky iRobot je revoluční funkce vzájemné komunikace s robotickým mopem Braava jet m6.

VideoLogo


Dostupnost: 6 - 10 dnů

Special Price 14 875 Kč bez DPH 17 999 Kč s DPH

Běžná cena: 19 999 Kč

Detaily

Prémiové vlastnosti


● Navigace iAdapt® 3.0 s inteligentním mapováním Imprint™

● Neomezená velikost uklízené plochy

● Automatické vysypávání sběrného koše v čisticí stanici Clean Base™

● Prémiový třístupňový čisticí systém AeroForce®

● Funkce Imprint™ Link - komunikace s robotickým mopem Braava jet m6

● Rozšířené ovládání přes aplikaci iRobot HOME

● Inteligentní plánování úklidu

● Funkce Keep Out Zones


Základní vlastnosti


● Systém proti zamotání do kabelů

● Akustická a optická detekce nečistot Dirt Detect™

● Indikace plného koše

● Omyvatelný sběrný koš

● Nabíjení během úklidu

● Li-Ion baterie

● Komunikace v českém jazyce


Navigace iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint

Nejvyspělejší navigace iAdapt 3.0 lehce zvládne dokonalý úklid prostoru s neomezenou velikostí. Roomba i7 disponuje kamerou, jejímž prostřednictvím rozpoznává překážky, jednotlivé druhy nábytku a podle toho zvolí nejlepší způsob úklidu. Díky inteligentnímu mapování Imprint se Roomba naučí rozeznat jednotlivé místnosti, a vy si tak můžete zvolit konkrétní prostory, kdy a kde má robot uklízet.

iRobot 976iRobot 976iRobot 976


S mobilní aplikací iRobot HOME zvládnete úklid prakticky odkudkoli

Svého robota můžete pohodlně ovládat prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu například z práce nebo z dovolené. Stačí jednoduše stisknout tlačítko CLEAN a pustí se do práce. Aplikace iRobot HOME vám nabízí i celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací v českém jazyce.


Vzájemná komunikace pomocí funkce Imprint™ Link

Roomba i7 umí spolupracovat s robotickým mopem Braava jet m6. Díky revoluční funkci Imprint™ Link Roomba nejprve vysaje a po dokončení úklidu automaticky vyšle pokyn Braavě, která následně sama vytře. Kombinace těchto dvou robotů zajišťuje komplexní čištění podlahy bez vaší přítomnosti a nabízí tak nebývalý komfort úklidu domácnosti.


Funkce:


Inteligentní mapování Imprint

Roomba i7 si nejprve pečlivě zmapuje vámi svěřený prostor. Jakmile mapu uloží do aplikace, můžete si sami nastavit hranice jednotlivých místností a následně je pojmenovat. Máte tak absolutní kontrolu nad tím, kde má robot zrovna uklízet. Robot je schopen uložit až 10 různých map.


Keep Out Zones

Funkce Keep Out Zones umožňuje označit na mapě v aplikaci iRobot HOME neomezený počet míst, které robotický vysavač Roomba při úklidu vynechá. Minimální velikost takové zóny je 60x60cm. To se hodí např. k ochraně psí misky s vodou, ale možností je mnohem více. Tato funkce nahrazuje virtuální zdi a překážky, které zamezovaly v přístupu u starších robotů a nižších modelových řad.


Plánování úklidu

Díky technologii Imprint můžete nastavit časový plán úklidu pro jednotlivé místnosti dle vašich potřeb.


Dvojitý úklid

Roomba všechny plochy uklidí dvakrát. Důkladnější úklid oceníte především v domácnostech s malými dětmi nebo domácími zvířaty.


Informace: Údržba robota

Aplikace vás upozorní, kdy je třeba vyčistit kartáče nebo další části robota. Najdete zde také instruktáž, jak takovou údržbu provést.


Nápověda

Sekce nápovědy vám poskytne například odpovědi na nejčastější otázky, instruktážní videa nebo kontakty na technickou podporu. Pro úvodní seznámení s robotem nebo pozdější připomenutí funkcí je zde také příručka pro rychlé použití včetně obrázkového manuálu.


Historie

Chytrá aplikace si vede statistiky historie jednotlivých úklidových cyklů.


Prémiový třístupňový čisticí systém AeroForce

iRobot Roomba i7 je vybavena patentovaným třístupňovým čisticím systémem AeroForce, který soustředí proud vzduchu do úzké štěrbiny mezi rotující kartáče. Tím dochází k mimořádné akceleraci vzduchu a v kombinaci s vysoce účinným motorem se sací výkon zvyšuje až na desetinásobek*.


  1. Rotující boční kartáček

Boční kartáček robota dokonale vyčistí místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná zákoutí.


  1. Dva proti sobě rotující kartáče AeroForce

Patentovaný systém dvou proti sobě rotujících gumových kartáčů se speciálními lamelami sbírají nečistoty ze všech druhů tvrdých podlah a koberců. Na tvrdých podlahách kartáče ženou nečistoty přímo do sběrného koše. Při úklidu koberců nejdříve dochází k uvolnění nečistot z vlákna koberce a následně jejich sběru.


  1. Výkonný sací motor

Vysávání jemného prachu zajišťuje výkonný sací motor a o filtraci vzduchu se postará vysoce efektivní filtr AeroForce.


*V porovnání s iRobot Roomba sérií 600


Nabíjecí a čisticí stanice Clean Base

S funkcí automatického vysypávání sběrného koše zažijete dosud nepoznaný komfort. Roomba i7 v kombinaci s nabíjecí a čisticí stanicí Clean Base vám umožní zapomenout na vysávání na celé týdny. Jednorázový sáček na nečistoty uvnitř stanice pojme až 30 sběrných košů robota. Jeho praktické zpracování znemožňuje únik prachu a nečistot zpět do okolí. Jakmile je čas sáček vyměnit, indikátor na stanici vás upozorní.


Funkce nabíjení během úklidu

Roomba i7 si chytře hlídá stav baterie, a je-li to zapotřebí, sama zamíří do nabíjecí stanice. Po nabití pokračuje v úklidu přesně tam, kde skončila, dokud není její práce hotova.


Baterie Li-Ion

Předností této lithiové baterie je vysoká kapacita a dlouhá životnost.


Senzory proti pádu ze schodů

Senzory umístěné na spodní části robota bezpečně rozeznají volný prostor pod sebou, a tím zcela vyloučí možnost pádu ze schodů nebo jiných vyvýšených míst.


Systém proti zamotání do kabelů

iRobot myslí na běžnou domácnost, proto své robotické vysavače vybavil funkcí, která zabraňuje zamotání do kabelů či třásní od koberce.


Omyvatelný sběrný koš AeroForce

Roomba disponuje omyvatelným sběrným košem a jeho údržba je tak mnohem jednodušší.


Program SPOT – ideální řešení pro lokální úklid

Velmi praktický program SPOT pošle vaši lopatku a smetáček do muzea. Po ruční aktivaci robot důkladně uklidí prostor o průměru 1 m², například když se vám v kuchyni vysype cukr nebo když chcete pohodlně uklidit zádveří.


Nárazník se zpomaleným dotykem

Nárazník se zpomaleným dotykem je šetrný k vašemu nábytku. Dokáže rozeznat zdánlivé překážky jako přehoz přes postel či závěsy a uklidit tak efektivně i pod postelí či právě kolem záclon a závěsů.


O iRobotu

Společnost iRobot Corporation byla založena v roce 1990 Colinem Anglem, Helen Greinerovou a Dr. Rodney Brooksem. Všechny tři spojovala smělá vize, že se roboti stanou realitou všedního dne a praktickými pomocníky v domácnostech. A jejich vizi se jim povedlo uskutečnit. V současné době používá roboty iRobot více než 20 milionů zákazníků z Evropy, USA i Asie. iRobot je světový lídr ve vývoji domácích, vojenských a průmyslových robotů. Vyhrává většinu komerčních soutěží v robotice a patří mezi významné vývojáře robotů pro NASA.


Technická specifikace – Roomba i7

Velikost uklízené plochy: neomezená

Baterie Li-Ion 1800 mAh

Doba nabíjení 1,5 hodiny

Spotřeba při nabíjení max. 33 W

Spotřeba Stand-By max. 2 W

Rozměry 339 x 92 mm

Hmotnost 3,4 kg


Technická specifikace – Nabíjecí a čisticí stanice Clean Base

Spotřeba při čištění robota 1200 W

Kapacita - až 30 sběrných košů

Rozměry 34,8 x 39,6 x 49,9 cm

Hmotnost 7,3 kg


Obsah balení:

1x Roomba i7

1x Nabíjecí a čisticí stanice Clean Base

1x Virtuální zeď Dual Mode

1x Náhradní filtr AeroForce

1x Náhradní boční kartáček

2x Jednorázový sáček na nečistoty

Další informace

Dostupnost6 - 10 dnů
Rozměry339 x 92 mm
Velikost uklízené plochyneomezená
Hmotnost (Kg)3,4
Baterie typli-ion 1800 mAh
Spotřeba při nabíjenímax 33 W
Spotřeba Stand-Bymax 2 W
Doba nabíjení1,5 hodiny