V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Použitý vysokozdvižný vozík plynový LINDE H16T

Více pohledů

Použitý vysokozdvižný vozík plynový LINDE H16T

Jedná se o plynový vozík o nosnosti 1600 kg se zdvihem 3900 mm, který je vybaven SE koly, bočním posuvem, duplexovou zvedací věží a hydrostatem.

Detaily

Jedná se o plynový vozík o nosnosti 1600 kg se zdvihem 3900 mm, který je vybaven SE koly, bočním posuvem, duplexovou zvedací věží a hydrostatem.

Tento použitý vysokozdvižný plynový vozík o nosnosti 1600 kg, je ve velmi dobrém stavu a je vybaven bočním posuvem, elastickými koly, zvedacím zařízením se zdvihem 3900 mm, hydrostatickým pohonem.

Manipulační technika LINDE

Funkční princip hydrostatického pohonu Linde: Sešlápnutím pojezdových pedálů (jízda v před a vzad) se mění poloha kluzné naklápěcí desky a usměrní se tak průtok oleje, který je potřebný k pohonu pojezdových hydromotorů. Podle úhlu vychýlení kluzné desky hydrostatického čerpadla vozík zrychluje či zpomaluje, jede vpřed či vzad. Dva pojezdové hydromotory, které jsou integrovány do hnací nápravy, přenášejí rotační pohyb přes hřídel přímo na hnací kola a zajišťují tak precizní a absolutně jemný pojezd.

Díky této technologii není takovýto vysokozdvižný vozík vybaven nožní brzdou - vozík zpomaluje ihned po ubrání plynového pedálu.

Tato technologije je vhodná zejména tam, kde je zapotřebí velmi citlivá manipulace se zbožím či materiálem a není vhodná pro neustálou zátěž způsobenou přepravou na veké vzdálenosti.


Více o manipulační technice značky LINDE.


Potřebujete vozík jiných parametrů ?


Další informace

Max. zdvihdo 4 m
VýrobceLINDE
TypH16T
Evidenční čísloNe
PohonElektrický
Rok výroby2009
Stav motohodin8890
Nosnost (kg)1600
Maximální zdvih (mm)3900
Stavební výška (mm)2480
Volný zdvihNe
Boční posuvAno
Typ kolSuperelastická
Stav vzorku (%)100%
Rozvaděč3-sekční rozvaděč
Ostatní výbavahydrostatická převodovka, vidlice 1200 mm, světla, maják vozík bude nalakován a bude mít nová SE kola
Celkový stav****
  • Captcha image
    Obnovit