V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Použitý vysokozdvižný vozík dieselový LINDE H40D

Více pohledů

Použitý vysokozdvižný vozík dieselový LINDE H40D

Jedná se o dieselový vozík o nosnosti 4000 kg se zdvihem 3700 mm, který je vybaven  SE koly, bočním posuvem, polokabinou, výfukem nahoru a  hydrostatem.

Detaily

Jedná se o dieselový vozík o nosnosti 4000 kg se zdvihem 3700 mm, který je vybaven  SE koly, bočním posuvem, polokabinou, výfukem nahoru  a hydrostatem.

Tento použitý vysokozdvižný dieselový vozík o nosnosti 4000 kg, je ve velmi dobrém stavu   a je vybaven bočním posuvem, elastickými koly, zvedacím zařízením se zdvihem 3700 mm, polokabinou a hydrostatickým pohonem.

 

 

 

  Manipulační technika LINDE  

Funkční princip hydrostatického pohonu Linde: Sešlápnutím pojezdových pedálů (jízda v před a vzad) se mění poloha kluzné naklápěcí desky a usměrní se tak průtok oleje, který je potřebný k pohonu pojezdových hydromotorů. Podle úhlu vychýlení kluzné desky  hydrostatického čerpadla vozík zrychluje či zpomaluje, jede vpřed či vzad. Dva pojezdové hydromotory, které jsou integrovány do hnací nápravy, přenášejí rotační pohyb přes hřídel přímo na hnací kola a zajišťují tak precizní a absolutně jemný pojezd.

 

Díky této technologii není takovýto vysokozdvižný vozík vybaven nožní brzdou - vozík zpomaluje ihned po ubrání plynového pedálu. 

 

Tato technologije je vhodná zejména tam, kde je zapotřebí velmi citlivá manipulace se zbožím či materiálem a není vhodná pro neustálou zátěž způsobenou přepravou na veké vzdálenosti.

 


 

 

Více o manipulační technice značky LINDE.  

 

 


 

 

Potřebujete vozík jiných parametrů ?

 


Další informace

Dostupnostnedefinováno
Max. zdvihdo 4 m
VýrobceLINDE
TypH40D
Evidenční čísloNe
PohonElektrický
Rok výroby2007
Stav motohodin7018
Nosnost (kg)4000
Maximální zdvih (mm)3700
Stavební výška (mm)2640
Volný zdvihNe
Boční posuvAno
Typ kolSuperelastická
Stav vzorku (%)80%
Rozvaděč4-sekční rozvaděč
Ostatní výbavapolokabina, osvětlení, hydrostatická převodovka, vidlice 1200 mm
Celkový stav***** !