V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Vysavač One White WB10P05A

Více pohledů

Vysavač One White WB10P05A

Vysavač Nilfisk One je navržen s ohledem na vaše potřeby. Všechny modely nabízejí jednoduché skladování a jsou dodávány s hodnocením energetické účinnosti ve třídě A a A ++. Model Nilfisk One je malý a praktický vysavač, a je proto ideální pro malá místa a omezené prostory. Pro ještě snazší použití jsme model Nilfisk One vybavili rychle připojitelnou hubicí.

Dostupnost: 6 - 10 dnů

2 396 Kč bez DPH 2 899 Kč s DPH

Detaily

Konstrukce a výkon

Řada vysavačů Nilfisk One je navržena s ohledem na současný způsob života. Jeho kompaktní konstrukce je navržena pro snadné skladování při zachování výkonnosti, ovladatelnosti a stylu.

Životní prostor je v současnosti stále menší, a to znamená, že prostor je stále drahocennější; společnost Nilfisk navrhla řadu One s ohledem na tyto podmínky. Menší design znamená snadné skladování v jakékoliv životní situaci, a to i díky speciálně navrženému skladovacímu pásu, který umožňuje připevnění hadice obtočené kolem vysavače.

S tímto vysavačem, který přináší takový výkon při vysávání, který byste většinou očekávali pouze u velkých vysavačů, také strávíte méně času při úklidu. Můžete snadno nastavit rychlost motoru tak, aby splňoval vaše specifické úklidové úkoly a díky praktickému příslušenství, jež je po ruce, snadnému ovládání a ukazateli naplnění sáčku na nečistoty upozorňujícímu na potřebu odstranění obsahu, je úklid hračkou.
A jak jistě tušíte, i výkonnost a hodnocení energetické účinnosti nových produktů řady Nilfisk One jsou další exkluzivitou:

 • filtry EPA 10 až HEPA 13 poskytují čistý vzduch na výstupu,
 • při odstraňování prachu z koberce dosahuje tento model hodnoty B a při úklidu tvrdých podlah hodnoty A,
 • v oblasti emise prachu dosahuje hodnot C a A,
 • hodnocení energetické účinnosti ve třídě A+ a A++, motor o výkonu 750 W a 450 W a minimální životnost 500 hodin,
 • kromě toho si můžete vybrat spoustu různých barev, které odpovídají vaší představě.

Řada vysavačů Nilfisk One je dalším příkladem kvalitní techniky a moderních prvků, kterými je společnost Nilfisk proslavena.

  • Skladovatelost - tento malý vysavač bez problémů uložíte do jakékoliv místnosti k ukládání potřeb. Stačí ovinout hadici kolem vysavače a šup s ním do komory.
  • Malý a praktický - vynikající ovladatelnost a snadný přístup do omezených prostor.
  • Čisticí výkon - při odstraňování prachu z koberce dosahuje tento model hodnot A a B a při úklidu tvrdých podlah hodnoty A.
  • Nilfisk kvalita - silný sací výkon a vynikající čisticí výsledek díky filtrům EPA a HEPA.
  • Velmi dobrá energetická účinnost vzhledem k velikosti.


Další informace

Dostupnost6 - 10 dnů
Akční rádius18,5
Délka kabelu15
Hmotnost (Kg)4,5
Podtlak ( MBAR / KPA )15
Provozní hlučnost DB (A)74
Sací výkon217 W (na motoru / na konci hubice)
Kapacita sáčku2,1