Vysokozdvižné vozíky

Společnost EUROliftCZ dodává na český trh veškeré typy čelních vysokozdvižných vozíků značky EUROLIFT. Dále nabízíme ručně vedené elektrické a manuální vysokozdvižné vozíky.

 

Čelní vysokozdvižné vozíky jsou nepostradatelnými pomocníky všude tam, kde je třeba nakládat, zakládat, stohovat či jinak manipulovat s výrobky a břemeny. Naše společnost nabízí čelní vozíky různých nosností a zdvihů, které se vyznačují spolehlivostí, výkonem a bezpečnými  partnery v manipulaci s materiálem. Levnější variantou jsou pak ručně vedené vysokozdvižné vozíky, které rovněž nabízíme v několika provedeních, manuální nebo elektrické s různou výškou zdvihu.

 
Nabízíme:

 

 

Položky 19 z celkem 67

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Nastavit vzestupně
 • Vysokozdvižný ruční vozík s manuálním zdvihem YMS 500 manipulátor na sudy

  Detail Detail Vysokozdvižný ruční vozík s manuálním zdvihem YMS 500 manipulátor na sudy

  Tento ruční vysokozdvižný vozík  s manuálním zdvihem je určený pro manipulaci s břemeny o hmotnosti do 500 kg. Zdvihová pumpa je na nožní a zároveň ruční  ovládání.   Vozík má maximální zdvih 2380 mm a průjezdovou výšku 1770 mm.

 • Vysokozdvižný ručně vedený vozík EUROliftCZ ES16RAST

  Detail Detail /

  Tento ručně vedený vysokozdvižný vozík je určený pro manipulaci s břemeny o hmotnosti do 1600 kg. Vozík je vybaven moderní AC technologií, která zaručuje pohodlné ovládání, vysokou kvalitu a nízké provozní náklady. Vozík je vybaven servořízením. Nabízíme se zdvihem 4000/4500/4750/4800/5000/5500/5800 mm. Stavební výška se 4000 mm zdvihem 1822 mm, s 4500 mm zdvihem 2020 mm.

 • Čelní čtyřkolové vysokozdvižné vozíky NISSAN řady TX 4 s elektropohonem

  Detail Detail Čelní čtyřkolové vysokozdvižné vozíky NISSAN řady TX 4 s elektropohonem

  Nové vysoce moderní akumulátorové  čtyřkolové vysokozdvižné vozíky NISSAN řady TX 4 patří v současné době k technické špičce ve své kategorii. Samozřejmostí jsou výkonné AC motory. Robustní konstrukce a dlouhá životnost je předurčuje pro použití v těžkých a velmi těžkých provozních podmínkách. Čtyřkolové vozíky  Nissan s elektrickým pohonem AC a napětím 48V nabízíme v nosnostech 1600 - 2000 kg.

   
 • Čelní tříkolové vysokozdvižné vozíky NISSAN řady TX s elektropohonem

  Detail Detail Čelní tříkolové vysokozdvižné vozíky NISSAN řady TX s elektropohonem

  Nové vysoce moderní akumulátorové vysokozdvižné vozíky NISSAN řady DX patří v současné době k technické špičce ve své kategorii. Samozřejmostí jsou výkonné AC motory. Robustní konstrukce a dlouhá životnost je předurčuje pro použití v těžkých a velmi těžkých provozních podmínkách. Tříkolové vozíky  Nissan s elektrickým pohonem nabízíme v nosnostech 1250 - 2000 kg.

   
 • Čelní vysokozdvižné vozíky NISSAN řady DX s dieselovým pohonem

  Detail Detail Čelní vysokozdvižné vozíky NISSAN řady DX s dieselovým pohonem

  Nové vysoce moderní vysokozdvižné vozíky NISSAN řady DX patří v současné době k technické špičce ve své kategorii. Robustní konstrukce a dlouhá životnost je předurčuje pro použití v těžkých a velmi těžkých provozních podmínkách. Vozíky  Nissan s dieselovým pohonem nabízíme v nosnostech 1500 - 3500 kg.

   
 • Čelní vysokozdvižné vozíky NISSAN řady DX s plynovým pohonem

  Detail Detail Čelní vysokozdvižné vozíky NISSAN řady DX s plynovým pohonem

  Nové vysoce moderní vysokozdvižné vozíky NISSAN řady DX patří v současné době k technické špičce ve své kategorii. Robustní konstrukce a dlouhá životnost je předurčuje pro použití ve velmi těžkých provozních podmínkách. Tyto vozíky s plynovým pohonem nabízíme v nosnostech 1500 - 3500 kg.

   
 • Vysokozdvižný vozík s plynovým pohonem EUROliftCZ F35 BG

  Detail Detail Vysokozdvižný vozík s plynovým pohonem EUROliftCZ F35 BG

  Čtyřkolový vysokozdvižný  vozík  F 35 BG o nosnosti 3500 kg  s benzínovým/LPG motorem NISSAN K25  o výkonu 38kW/2400 ot  s  točivým momentem(185 N.m./1600 ot se vyznačuje nízkou hlučností, dlouhou životností a nízkou spotřebou paliva.  Dvoudílná konstrukce umožňuje snadné zvednutí kapoty a usnadňuje tak přístup ke všem agregátům, zkracuje tak potřebné servisní časy a tím snižuje servisní náklady a zároveň zvyšuje produktivitu stroje.. Nové uspořádání hnacího ústrojí snižuje vibrace i spotřebu paliva,

 • Vysokozdvižný vozík s plynovým pohonem EUROliftCZ F30 BG

  Detail Detail Vysokozdvižný vozík s plynovým pohonem EUROliftCZ F30 BG

  Nový  čtyřkolový vysokozdvižný  vozík  F 30 o nosnosti 3000 kg  s benzínovým/LPG motorem NISSAN K 25  s výkonem 38kW/2400 ot a vysokým točivým momentem(185 N.m./1600 ot , s vynikajícími hospodárnými vlastnostmi, nízkou hlučností, dlouhou životností a nízkou spotřebou paliva. Dvoudílná konstrukce umožňuje snadné zvednutí kapoty a usnadňuje tak přístup ke všem agregátům, zkracuje potřebné servisní časy a tím snižuje servisní náklady a zároveň zvyšuje produktivitu stroje.. Plovoucí hnací ústrojí snižuje vibrace i spotřebu paliva,

 • Vysokozdvižný vozík s plynovým pohonem EUROliftCZ F25BG

  Detail Detail Vysokozdvižný vozík s plynovým pohonem EUROliftCZ F25BG

  Nový  čtyřkolový vysokozdvižný  vozík  F o nosnosti 2500 kg  s benzínovým/LPG motorem NISSAN K25/K21  s výkonem 38kW/2450 ot a vysokým točivým momentem185 N.m./1600 ot , s vynikajícími hospodárnými vlastnostmi, nízkou hlučností, dlouhou životností a nízkou spotřebou paliva. Díky snadnému přístupu k agregátům se zkracují servisní časy, snižují servisní náklady a zvyšuje se produktivita. Plovoucí hnací ústrojí snižuje vibrace i spotřebu paliva, dvoudílná konstrukce umožňuje snadné zvednutí kapoty a usnadňuje tak přístup k motoru a k hnacímu ústrojí.

Položky 19 z celkem 67

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Nastavit vzestupně