Nízkozdvižné vozíky

Naše společnost dodává na český trh nové ručně vedené elektrické nízkozdvižné vozíky značek EUROliftCZPRAMAC. Vozíky jsou vhodné pro manipulaci a vertikální i horizontální přepravu břemen, vychystávání a vykládku / nakládku zboží. Jsou stavěny pro úzké uličky a místa s nedostatkem prostoru.

 

Ručně vedené akumulátorové nízkozdvižné vozíky jsou vybaveny moderní regulací pojezdu s DC nebo AC elektronikou, která zajišťuje plynulý pojezd a nízkou spotřebu energie. Vozíky mají velkou nosnost, robustní konstrukci vysokou provozní odolnost. Možnost volby řízení za chůze nebo ze stupačky

 

Bližší informace o jednotlivých výrobci:    EUROliftCZ    /   PRAMAC

položek: 4

Nastavit vzestupně
 • Nízkozdvižný ručně vedený vozík PRAMAC CX12

  Detail Detail Nízkozdvižný ručně vedený vozík PRAMAC CX12

  Nejmenší a nejobratnější nízkozdvižný vozík je určený pro vertikální a horizontální manipulaci s břemeny o hmotnosti do 1200 kg. Je vybaven gumovým hnacím kolem, které mu umožňuje vyjet i šikmé plochy.  Je kratší než paletový vozík, proto se výborně hodí i pro práci v malých prostorách. 

 • Nízkozdvižný ručně vedený vozík EUROliftCZ EN15ET

  Detail Detail Nízkozdvižný ručně vedený vozík EUROliftCZ EN15ET

  Vozík EN15ET je určený pro vertikální a horizontální manipulaci s břemeny o hmotnosti do 1500 kg na rovném a zpevněném povrchu. Vozík je vybaven moderní DC technologií - CURTIS, která zaručuje pohodlné ovládání, vysokou kvalitu a nízké provozní náklady. Vozík má bezúdržbové gelové baterie a  vestavěný nabíječ. Výdrž baterie 3-5 hodin. Dále je vozík vybaven balančními koly pro lepší stabilitu vozíku.

 • Nízkozdvižný ručně vedený vozík EUROliftCZ EN20RA

  Detail Detail Nízkozdvižný ručně vedený vozík EUROliftCZ EN20RA

  Vozík EN20RA je určený pro vertikální a horizontální manipulaci s břemeny o hmotnosti do 2000 kg na rovném a zpevněném povrchu. Vozík je vybaven nejmodernější AC technologií - ZAPI, která zaručuje pohodlné ovládání, vysokou kvalitu a nízké provozní náklady. Vozík má v základu trakční baterii 210 Ah, výdrž baterie 5 - 8 hodin. Tento typ vozíku lze nabídnout i v nosnosti 2500 kg a podobný typ i v nosnosti 3000 a 3500 kg.

 • Nízkozdvižný ručně vedený vozík EUROliftCZ EN20WA

  Detail Detail Nízkozdvižný ručně vedený vozík EUROliftCZ EN20WA

  Vozík je určený pro vertikální a horizontální manipulaci s břemeny o hmotnosti do 2000 kg na rovném a zpevněném povrchu. Vozík je vybaven nejmodernější AC technologií - ZAPI, která zaručuje pohodlné ovládání, vysokou kvalitu a nízké provozní náklady. Vozík má v základu trakční baterii 210 Ah, výdrž baterie 5 - 8 hodin. Nově nabízíme i v nosnosti 1800 s baterií 150 Ah a 2500 kg s baterií 240 Ah.

položek: 4

Nastavit vzestupně