Nízkozdvižné vozíky

Naše společnost dodává na český trh nové ručně vedené elektrické nízkozdvižné vozíky značek EUROliftCZPRAMAC. Vozíky jsou vhodné pro manipulaci a vertikální i horizontální přepravu břemen, vychystávání a vykládku / nakládku zboží. Jsou stavěny pro úzké uličky a místa s nedostatkem prostoru.

 

Ručně vedené akumulátorové nízkozdvižné vozíky jsou vybaveny moderní regulací pojezdu s DC nebo AC elektronikou, která zajišťuje plynulý pojezd a nízkou spotřebu energie. Vozíky mají velkou nosnost, robustní konstrukci vysokou provozní odolnost. Možnost volby řízení za chůze nebo ze stupačky

 

Bližší informace o jednotlivých výrobci:    EUROliftCZ    /   PRAMAC

položek: 5

Nastavit vzestupně
 • Nízkozdvižný ručně vedený vozík s přídavným zdvihem EUROliftCZ EN20WA I

  Detail Detail Nízkozdvižný ručně vedený vozík s přídavným zdvihem EUROliftCZ EN20WA I

  Vozík vybavený přídavným zdvihem je určený pro vertikální a horizontální manipulaci s břemeny o celkové hmotnosti do 2000 kg na rovném a zpevněném povrchu. Max.nosnost spodních vidlic je 2000 kg, max. nosnost horních vidlic je  650 kg. Maximální zdvih 760 mm.  Možnost manipulace se dvěma paletami současně. Vozík je vybaven nejmodernější AC technologií - ZAPI, která zaručuje pohodlné ovládání, vysokou kvalitu a nízké provozní náklady. Vozík má v základu trakční baterii 180 Ah, výdrž baterie 5 - 8 hodin.

 • Nízkozdvižný ručně vedený vozík PRAMAC CX12

  Detail Detail Nízkozdvižný ručně vedený vozík PRAMAC CX12

  Nejmenší a nejobratnější nízkozdvižný vozík je určený pro vertikální a horizontální manipulaci s břemeny o hmotnosti do 1200 kg. Je vybaven gumovým hnacím kolem, které mu umožňuje vyjet i šikmé plochy.  Je kratší než paletový vozík, proto se výborně hodí i pro práci v malých prostorách. 

 • Nízkozdvižný ručně vedený vozík EUROliftCZ EN15ET

  Detail Detail Nízkozdvižný ručně vedený vozík EUROliftCZ EN15ET

  Vozík EN15ET je určený pro vertikální a horizontální manipulaci s břemeny o hmotnosti do 1500 kg na rovném a zpevněném povrchu. Vozík je vybaven moderní DC technologií - CURTIS, která zaručuje pohodlné ovládání, vysokou kvalitu a nízké provozní náklady. Vozík má bezúdržbové gelové baterie a  vestavěný nabíječ. Výdrž baterie 3-5 hodin. Dále je vozík vybaven balančními koly pro lepší stabilitu vozíku.

 • Nízkozdvižný ručně vedený vozík EUROliftCZ EN20RA

  Detail Detail Nízkozdvižný ručně vedený vozík EUROliftCZ EN20RA

  Vozík EN20RA je určený pro vertikální a horizontální manipulaci s břemeny o hmotnosti do 2000 kg na rovném a zpevněném povrchu. Vozík je vybaven nejmodernější AC technologií - ZAPI, která zaručuje pohodlné ovládání, vysokou kvalitu a nízké provozní náklady. Vozík má v základu trakční baterii 210 Ah, výdrž baterie 5 - 8 hodin. Tento typ vozíku lze nabídnout i v nosnosti 2500 kg a podobný typ i v nosnosti 3000 a 3500 kg.

 • Nízkozdvižný ručně vedený vozík EUROliftCZ EN20WA

  Detail Detail Nízkozdvižný ručně vedený vozík EUROliftCZ EN20WA

  Vozík je určený pro vertikální a horizontální manipulaci s břemeny o hmotnosti do 2000 kg na rovném a zpevněném povrchu. Vozík je vybaven nejmodernější AC technologií - ZAPI, která zaručuje pohodlné ovládání, vysokou kvalitu a nízké provozní náklady. Vozík má v základu trakční baterii 210 Ah, výdrž baterie 5 - 8 hodin. Nově nabízíme i v nosnosti 1800 s baterií 150 Ah a 2500 kg s baterií 240 Ah.

položek: 5

Nastavit vzestupně